Reference

 Obrázkový vzkaz od Tadeáše

Dobrý den,
jen taková drobnost jako poděkování. Čtvrťáci malovali dojmy ze svého týdne a spousta z nich malovala právě Vaše vystoupení.

J i ř í S E H N A L
ředitel Základní školy Svitavy, T. G. Masaryka 27

abraka muzika ve Fabrice 3

 

Dobrý den pane Nováku,

děkuji za fota, pokud by bylo možné zaslat kompletní fotodokumentaci, budu jen ráda. Nějakým způsobem jsem se již o víkendu dopátrala na internetu televizní reportáže. Nedělá mi problém pochválit a propagovat dobrou věc. A ve Vašem případě platí, že víte, co děláte a proč to děláte. Role pedagoga na podiu je velmi přínosná, dokážete s dětmi velmi pěkně pracovat.

Děkuji za spolupráci a přeji hodně spokojených diváků, kteří přináší uspokojení z práce zase Vám. A o to by mělo jít.

Zdravím Vás i celý tým.

Jarmila Hanáčková

4.2. 2015

 

 

Mockrát Vám děkuji za skvělou spolupráci a přeji Vám jen samé krásné dny a hodně skvělých a ukázněných diváků.

S přáním krásného dne,

Simona Segeťová

ZŠ Nový Jičín

Komenského 66

19.1. 2015

 

 

 

Zúčastnil jsme se v Praze představení tvůrčí skupiny Abraka. Muzika. Tvůrci programů reagují na dnešní změny společenských podmínek, ve kterých děti žijí, na jejich zájmy a potřeby. Využívají technické, technologické a metodické prostředky k tomu, aby propojovali umělecké oblasti, zapojovali větší počet dětských smyslů do vnímání a prožívání hudby. Témata volí citlivě ve vztahu k věku dětí a jejich hodnotovému spektru. Líbí se mi písně z autorské dílny Abraka Muzika, protože v sobě nesou hodnotné hudební a obsahové nápady, jsou zpěvné, dobře vstupují do dětského vědomí. Jsem přesvědčen, že je pro děti velmi příjemné a z hlediska pedagogického též užitečné navštěvovat tyto pořady, protože rozvíjejí jejich cit, poznání a jsou do značné míry velmi zábavné. 


doc. PaedDr. Miloš Kodejška, CSc.
Katedra Hudební výchovy Pedagogické fakulty UK v Praze,
Národní koordinátor EAS

 

 

 

Dobrý den"

Ještě jednou Vám děkujeme za další pěkné představení. V předchozích letech jsme byli se všemi programy Vaší skupiny "Abraka muzika" vždy velice spokojeni. Nejinak je tomu i v letošním roce, kdy jsme se, spolu s našimi dětmi, zúčastnili zcela nového programu s názvem "Nebuď darebák", který je zaměřen na prevenci kriminality. Dětem se celé představení velice líbilo. Nejvíce se jim líbily písničky a humorné scénky. Už teď se těšíme na příští setkání s Vámi!

Děti a učitelé ZŠ Opava, B. Němcové 2"

10. 11. 2014

 

 

 

"Dobrý den, jménem všech pedagogů školy a žáků školy Vám děkuji za pěkné a zdařilé vystoupení u nás v Radslavicích.
Pokud i vánoční program máte tak hezký, rádi Vás u nás opět přivítáme.
S pozdravem

Mgr. Eliška Petrášová
ředitelka/director"

25. 9. 2014

 

"Dobrý den, asi již je pozdě,dříve jsem se nedostala na PC , ale neodpustím si napsat aspoň pár řádek-
S programy Abraka Muziky jsem velmi spokojena a i tentokrát tomu nebylo jinak. Program je záživný, poutavý, výchovný a kupodivu si ho neužívají jen děti, ale veškeré obecenstvo.
Moc děkujeme za spolupráci a těšíme se na další.


Za ZŠ ve Štěpánově Ester Pelcová"

"Pane Nováku,
moc děkujeme za bezva koncert a příjemné diváky na všech Vašich koncertech.


Za všechny ze ZŠ Tuháčkova v Brně
Z. Walterová"

"Tento pořad shlédla celá naše škola - od 2. do 9. ročníku. Všechny děti byly nadšené, stržené atmosférou představení i výkony jednotlivých aktérů. Problematika internetu a s tím
spojené počítačové gramotnosti dnes již dětem není až tak neznámá, přesto se mnozí dozvěděli potřebné informace o nebezpečích, které je mohou čekat na všech sociálních sítích a diskusních portálech. Tato varování byla podána pro děti velmi přitažlivou formou, všichni se aktivně zapojovaly, reagovaly a hlavně - dobře se bavily.
Chtěli bychom alespoň touto cestou poděkovat panu Novákovi a jeho kolegům, za opravdu nevšední a velmi kvalitní zážitek. Již nyní se těšíme na další setkání.

S pozdravem,

Mgr. Pavel Konečný
Ředitel školy ZŠ nám. Svobody 3 Šternberk, p.o."

"Přínosné přestavení, které tvoří další střípek do mozaiky ochrany dětí před jejich zneužíváním prostřednictvím internetu.
Díky za ně.


Petr Krist, zástupce ředitele ZŠ TGM Bystřice pod Hostýnem"

"Děkujeme za opět svižný, veselý, ale hlavně přínosný program. Děti spontánně reagovaly v divadle a ještě cestou do školy diskutovaly o problémech bezpečného internetu. A to je, myslím, to nejlepší hodnocení Vašeho vystoupení.

Těšíme se na další spolupráci!


Mgr.Miroslava Stošenovská
metodik prevence RCH
ZŠ E.Beneše, Opava"

"Dobrý den,

potkal mě na chodbě páťák a řekl: "Paní ředitelko, ten koncert byl ale úžasný!" A já mu věřím, viděla jsem totiž začátek!

Děkujeme.

Mgr. Ivana Bednáriková
zastupující ředitelka ZŠ Vsetín, Luh 1544"

"Dobrý den, pane Nováku,
alespoň písemně Vás zdravím z Holešova. Chtěla bych moc poděkovat za dopolední představení pro „parchanty“ naší školy. Podle průzkumných otázek při koncertu jsou to skutečně děti téhle doby, přesto je máme rádi a nepřestaneme je vzdělávat a vychovávat. Chvíli jsem tam pobyla, ale před koncem, který byl pro velký úspěch v nedohlednu, jsem musela odejít. Jsem ráda, že jste sklidili takový zájem u dětí i pochvalu u paní učitelek. Přeji Vám další spokojené diváky.

S pozdravem a přáním hezkého zbytku dne


J. Hanáčková

1. ZŠ Holešov"

"Děkuji ještě jednou za příjemně strávenou hodinu. Neodcházíme z kulturních akcí vždy tak spokojeny i spokojení jako včera.
Zdraví a hodně úspěchů přeje Jarmila Hanáčková."

"Dobrý den, pane Novák,

byli jsme v prosinci na Vašem představení. Byl stejně jako vloni perfektní, velmi se líbil nejen dětem, ale i kolegyním.
Určitě se opět budeme těšit v příštím školním roce na další.
Chtěla jsem se zeptat, kdy dáte na Vaše stránky fotografie z koncertu, slíbili jsme dětem, že jim je ukážeme a zároveň zavzpomínáme.

Děkuji Vám a budu se těšit na další spolupráci s Vámi

S pozdravem a přáním krásného dne


Simona Segeťová, ZŠ Nový Jičín, Komenského 66"

"Dobrý den,
chtěla bych Vám touto cestou mockrát poděkovat za velmi hezký a přínosný koncert.
Byly nadšené nejen děti, ale i učitelé.
Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji mnoho úspěchů v pořádání dalších koncertů a v tento předvánoční čas plno klidu a pohody.
S pozdravem a přáním hezkého dne,

Simona Švecová, ZŠ Komenského 66, Nový Jičín"

"Dobrý večer, pane Nováku,
chtěla bych Vám a Vašim kolegům moc poděkovat za skvělý program.
Dětem i nám se to moc líbilo.
Příští rok bych ráda objednala pro školu zase nějakou preventivní akci s Vámi.
Mějte se krásně.
S pozdravem Jana Čížková, ZŠ Čachovice"

"Zdravím vás do půvabného Osíčka,
posílám foto našich dětí s reklamou
a ještě jednou velké poděkování / včetně od maminky Kamilky s bezlepkovou dietou/.
Nejlepší ocenění bylo páteční domáhání se od chlapců " kdy že to zas pojedem do Osíčka....". a už vybírali nejvhodnější jarní termín !!
Za ZŠ a MŠ Ústí
Monika Milošová, ředitelka školy"

"Dobrý den,
píši sice později, než jsem chtěla , nicméně cítím potřebu reagovat na vystoupení Vaší kapely u nás ve škole. Pracuji zde jako metodik prevence již 20 let. Vaše programy znám a vždy jsem je hodnotila kladně. Tento poslední je však nejlepší /zrajete jako víno /. Obsahoval vše, co děti učíme a potřebujeme jim dostat do podvědomí. Každý další pomocník v našem snažení je vítán a vy jste výborní. Ráda bych vás podpořila a vyslovila poděkování či doporučení někde, kde by vám to pomohlo. Děkuji ještě jednou za Vaši práci a přeji dobrý nápad pro další program.
Mgr.Hana Odstrčilová SŠ a ZŠ Lipník nad Bečvou Osecká 301"

"Dovolte mi, abych vám napsala pochvalnou zprávu o výchovném koncertu skupiny Abrakamuzika pod Vaším vedením. Tentokrát byl koncert zaměřen na sociální interakci. Děti z prvního stupně naší školy se vzdělávaly v oblasti tolerance, spolupráce, chování v konkrétních situacích, vyjadřování se, a to všechno prakticky a poutavě  s pohybem, zpěvem a poslechem. S takovými zážitky je možné u dětí pracovat dál a  vyvracet tak prohlašování, že mládež je čím dál horší. Jsem velmi ráda, že jsou koncerty Abraka Muziky na naší škole každoroční tradicí. Dětem se to velmi líbí.

Zapsala Bařinová Ilona"

"Pěkný den, pane učiteli!

Srdečně Vás zdravíme a současně děkujeme za zaslání vyčerpávajících informací ohledně tolik očekávaného
HUDEBNÍHO TÁBORA!
Držíme Vám všem palce, ať Vás příliš netrápí počasí a prožijete společný čas v radosti a bez jakýchkoli problémů!!!
Děkujeme Vám všem za péči o našeho syna.
Přejeme příjemné dny...
Manželé Strykovi"